Wyszukiwarka

Aktualności

Zachęcamy do odwiedzania tego działu, nie tylko naszych klientów, ale również osoby zainteresowane poszerzeniem swoich kompetencji informatycznych. W tej zakładce raz w tygodniu pojawiać się będą m.in. filmy instruktażowe z obsługi oprogramowania pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook), krótkie artykuły na temat aktualnych nowości informatycznych dla firm i niebezpieczeństw związanych z najnowszymi zagrożeniami. Nie zabraknie też podstawowych informacji o konieczności aktualizowania oprogramowania typu Płatnik lub Symfonia oraz danych o potrzebie wdrożenia rozwiązań teleinformatycznych wynikających ze zmian w przepisach prawnych.

Kanał RSS subskrybuj nasz kanał RSS

windows 10 aktualizacja Jak zachować darmową aktualizację Windows 10 po 29 lipca?

Microsoft udostępnił informację ,że po 29 lipca będzie możliwość aktualizacji systemu do Windowsa 10 tylko za opłatą. Jednocześnie na swoim blogu podał informację ,że aktualizacja będzie dalej bezpłatna dla użytkowników którzy korzystają z ułatwień dostępu.

Zasada działania dysku SSD jest podobna jak działanie pamięci flash. Zainstalowany na nich system ładuje się w niecałe 6 sekund. Zobaczcie sami. Na poniższym filmiku wykonanym podczas składnia komputera PC dla naszego klienta został zastosowany właśnie dysk SSD firmy "GoodRam" pojemność 120GB.

venderoVendero jest platformą, dzięki której użytkownicy aplikacji InsERT nexo /GT będą w stanie szybko i w łatwy sposób założyć sklep internetowy, witrynę z ofertą lub firmowy serwis www.

dostawa sprzetu sky towerW dniu wczorajszym zakończyliśmy dostawę 414 kg sprzętu elektronicznego dla jednego z naszych klientów, którego biuro mieści się w Sky Tower najwyższym Polskim budynku. Skompletowanie i dostarczenie sprzętu na miejsce zajęło nam mniej niż 48 godzin. Dostawa obejmowała m.in. sprzęt komputerowy, sieciowy, oprogramowanie, centralę telefoniczną, telefony itp. Z niecierpliwością oczekujemy montażu.

googelogo - usługi informatyczneTrybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej, nakazał gigantowi z Mountain View do uruchomienia narzędzia umożliwiającego usuwania informacji osobowych ze swojej wyszukiwarki. 

Znane są już wyniki badań z Megapanelu PBI/Gemius za marzec 2014 dotyczące m.in. popularności poszczególnych sieci społecznościowych w Polsce. Ta informacja na pewno okaże się bardzo pomocna dla osób odpowiedzialnych za promocje firmy w mediach społecznościowych, a także tych które są zainteresowane książką opisywaną w tym poście.

social media - naprawa komputerów

panorama firm nawigacjaSpółka Eniro Polska właściciel wyszukiwarki panoramafirm.pl, opublikowała darmową nawigację samochodową dla urządzeń mobilnych. Ciekawostką jest to że aplikacja może działać także bez aktywnego połączenia z internetem